Czas Realizacji Zamówienia

Dostawa w ciągu 2-4 dni roboczych

Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 1-5 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki dostarczać jak najszybciej, jednak w niektórych przypadkach (posezonowa wyprzedaż, promocje) czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 6 dni roboczych.

Przy zamówieniach opłacanych on-line „zarejestrowanie zamówienia” oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 2-3 dni roboczych.

Doręczenie przez kuriera

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje dwukrotną próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego. Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia wpisz w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie multioutlet.com.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania paczki).

Dostępność produktów

Większość produktów oferowanych w multioutlet.com.pl znajduje się w naszym magazynie, dlatego oferta produktowa prezentowana na stronach sklepowych ma pełne pokrycie w towarze. Takie rozwiązanie pozwala na szybką realizację zamówienia.

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.

Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych. Obsługa sklepu służy pomocą m.in. w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, a także w samym procesie składania zamówienia.

X
Pobierz Aplikację OK Nie, dziękuję