DLACZEGO MULTIOUTLET?

Nasza oferta obejmuje odzież nową i używaną - męską, damską, dziecięcą oraz obuwie, torebki, okulary, biżuterię, zegarki, artykuły gospodarstwa domowego oraz wszelkiego rodzaju akcesoria. Jako firma o zasięgu międzynarodowym koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych i godnych zaufania relacji z klientami.

Multioutlet Sp. z oo o. znajduje się w Warszawie, Polska. Nasze centrum logistyczne wraz z magazynami zlokalizowane jest na powierzchni ponad 3000 m². Nasz międzynarodowy dział zakupów stale analizuje rynek odzieży wysokiej jakości, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie nasza firma jest dostawcą zamówień hurtowych i detalicznych na terenie Europy i Azji.

Jesteśmy z Wami od 2011 roku. Od początku naszego istnienia dbamy o środowisko. Zgodnie z zasadą „zero waste” wprowadzamy na rynek towary pochodzące ze zwrotów konsumenckich, a także nadajemy drugie życie produktom używanym. Dzięki temu produkty te wracają na rynek i są ponownie wykorzystywane. Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby pozytywnie wpływać na środowisko, społeczeństwo, współpracowników, dostawców i naszych klientów.

Śledź nas

Wysyłka na cały świat

Wysyłam wszędzie dzięki naszej dużej sieci cargo.

Najlepsza Jakość

W sprzedaży wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Najlepsze Oferty

Znajdź swoje produkty w najlepszej cenie.

Bezpieczne Płatności

%100 Bezpieczne metody płatności.

X
Pobierz Aplikację OK Nie, dziękuję